صفحۀ اصلی
انتخاب و مشاهدۀ مطالب آموزشی آرشیو موضوعات پرسش و پاسخ ورود کاربران عضو
انتخاب موضوعات آموزشی :
در قسمت آموزش و ترویج، این اتحادیه تلاش نموده است تا با گردآوری مجموعه ای از دانش فنی و مدیریتی علوم نوین باغبانی، اطلاعات باغداران محترم را به روز نموده و با در دسترس قرار دادن به موقع توصیه های فنی، مسیر دستیابی به حداکثر تولید را هموارتر نماید.  برای مشاهدۀ مطالب آموزشی از منوی دسته بندی شدۀ فوق موضوع مورد نظر را انتخاب و مطالب آنرا مشاهده کنید.
همچنین در بخش پرسش و پاسخ از قسمت آموزش و ترویج این سایت، شما میتوانید با عضویت در سایت، جواب سوالات و مشکلات خود را بصورت اختصاصی تر دریافت نمایید و از مزایای ویژۀ آن برخوردار شوید. عضویت در سایت این امکان را به کارشناسان میدهد که به سوالات شما بصورت اختصاصی و ویژه پاسخ دهند و جهت رفع هرچه سریعتر مشکلات باغی، مشاوره حضوری و بازدید از باغ صورت گیرد. شما با عضویت میتوانید از خدمات ویژه سایت نظیر ارسال خبر نامه، ارسال مطالب آموزشی، اطلاعیه های سم پاشی و ... بهره مند شوید.  برای عضویت در سایت در اینجا کلیک کنید.
بخش دیگری نیز بنام دانلودها وجود دارد که در آن میتوانید مطالب ، تصاویر و هر نوع دیگر از فایل های آموزشی که برای شما تدارک دیده شده است را دانلود کرده و در اختیار بگیرید.
All rights reserved fo Cooperative Companies Union of Mazandaran Gardeners , Copy Right 2011
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد اتحادیه شرکتهای تعاونی باغداران مازندران محفوظ میباشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد.

طراحی و پیاده سازی از شرکت کهر قشقه مازند، گروه KQM